Wojewódzki Konkurs PIęknego Czytania
Wpisany przez AMBAK   
Poniedziałek, 25 Marzec 2013 04:19
Wyniki eliminacji szkolnych do IV Wojewódzkiego Konkursu o Laur  Mistrz Pięknego Czytania o Puchar Prezydenta Wyższej Szkoły Gospodarki  w Bydgoszczy. 
 
Uczniowie gimnazjum, którzy zdobyli najwyższe noty i będą reprezentować Gimnazjum nr 17 : Kamil Chełminiak 2b,  Hubert Drążkowski  2a, ga Szczepańska  3aWszystkim uczestnikom gratulujemy!

W kategorii uczniów liceum poziom był bardzo wysoki, o czym najlepiej świadczy fakt, że jury zadecydowało o konieczności przeprowadzenia ,,dogrywki'', która odbędzie się w najbliższą środę 27 marca 2013 na długiej przerwie o 12.20 w sali 205. Zawodnicy będą czytali teksty losowane, na przygotowanie których będą mieli 2 minuty (forma dogrywki jest taka sama jak finał konkursu). Osoby, które zakwalifikowały się do dogrywki: Olga Stolarczyk I C, Martyna Maxelon I B, Mariam Alahmad Alali I A, Radosław Smutek II B, Krzysztof Krysztofiak I BWszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia! 
 
Mamy nadzieję, że wszyscy startujący uczniowie gimnazjum i liceum będą mieli okazję w najbliższym czasie sprawdzić się na zawodach pozaszkolnych. Niestety ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, tylko 3 reprezentantów z każdej szkoły, jury musiało dokonać niełatwego ze względu na wyrównany poziom wyboru. 

 
 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 248 gości 

Statistics

Odsłon : 1825816

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi