Gratulujemy!!!
Poniedziałek, 23 Kwiecień 2018 05:15
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie klasy ID Patryk Dzierża i Radosław Wodnicki zajęli I miejsce w konkursie ekologiczno-językowym "Misja specjalna: niska emisja w moim mieście pod lupą bydgoskiej młodzieży". Organizatorami konkursu byli nauczyciele z Zespołu Szkół Mechanicznych nr1.  Konkurs składał się z II etapów. W pierwszym etapie uczniowie przygotowywali prezentację w języku polskim na temat niskiej emisji. W II etapie drużynowo zmagali się z licznymi zadaniami leksykalnymi w języku niemieckim w zakresie przyrody i ochrony środowiska. Konkurs był na bardzo wysokim poziomie językowym. Patryk oraz Radek zdobyli dużą przewagę nad pozostałymi drużynami. Opiekunem podczas konkursu była p. Beata Klein.
Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Odsłon : 1935406