Gratulujemy!!!
Piątek, 08 Czerwiec 2018 04:51
Uczniowie naszej szkoły Wiktoria Ziętara, Mateusz Kaczmarek, Michał Markowski i Jakub Lotarski wzięli udział zespołowo w konkursie branżowym w języku niemieckim oraz angielskim zorganizowanym przez MOEN. Z ogromną radością informujemy, że zajęli I miejsce. Konkurs obejmował specjalistyczne słownictwo w zakresie gastronomii, budownictwa, chemii oraz techniki. Opiekunem uczniów była p. Beata Klein.

Uczennica Julia Wilczyńska z klasy IIIc zajęła III miejsce w konkursie na wykonanie pocztówki z Kujaw. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół Budowlanych. Opiekunem uczennicy była p. Beata Klein.

Uczennica Aleksandra Cierzniewska z klasy IIIb zajęła III miejsce w konkursie "Niemcy znani i lubiani" w kategorii literackiej. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli z Zespołu Szkół Budowlanych. Opiekunem podczas konkursu była p. Lucyna Redlak-Luchowska.

Odsłon : 1935342