"Tour de Cuiavia"
Wtorek, 19 Czerwiec 2018 10:48
Dnia 9 czerwca uczniowie Zespołu Szkół nr 4 oraz uczniowie z kilku innych bydgoskich szkół wzięli udział w wyprawie geocachingowej pn. "Tour de Cuiavia". Celem wycieczki była popularyzacja geocachingu wśród młodzieży jako alternatywnej formy aktywnego wypoczynku. Trasa tej wyprawy geocachingowej wiodła przez Solec Kujawski, Toruń, Gniewkowo, okolice Inowrocławia i Bydgoszcz. Podczas wycieczki uczniowie mogli dowiedzieć się zarówno podstawowych, jak i bardzie zaawansowanych technik "keszowania". Organizatorami wycieczki byli nauczyciele Arkadiusz Szulc i Agnieszka Lica-Zawodzińska, którzy także są geokeszerami. Warto dodać, że nasza szkoła jest wiodącym ośrodkiem edukacyjnym w kwesii geocachingu. Tylko w tym roku szkolnym odbyły się w naszej szkole dwa eventy geocachingowe ("Australia Day" i "Geocaching dla początkujących"), wyjazd szkoleniowy "Tour de Cuiavia", a uczniowie mieli wiele okazji do "keszowania" podczas wycieczek szkolnych i sobotnich warsztatów krajoznawczo-turystycznych. Let's Go Geocaching! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym Fanpagu ... kliknij tutaj.

Odsłon : 1912779