Odlotowy WF
Czwartek, 27 Wrzesień 2018 05:35
W minioną środę klasa 3a w asyście nauczycieli wf-u wybrała się rowerami na wycieczkę przedmiotową do Centrum Rozrywek Extremalnych Max-fly do Prądek nieopodal Bydgoszczy. Główną atrakcją wyjazdu były loty w tunelu aerodynamicznym, gdzie warunki odpowiadają tym, jakie odczuwają skoczkowie spadochronowi przed otwarciem czaszy spadochrony. Przed wejściem do tunelu wszyscy uczestnicy zostali przeszkoleni przez instruktora i wyposażeni w profesjonalny sprzęt. Póżniej wystarczyła odrobina odwagi i niezwykle emocje gwarantowane - mieszanka strachu i ekscytacji, a na koniec niczym niezmącona satysfakcja i radość. Kiedy emocje opadły był grill, ale jak to z wuefistami bywa, za dużo siedzenia niewskazane, więc chwilę póżniej uczniowie walczyli Paniami od wf-u podczas meczu piłki siatkowej. Wyniki nie miały żadnego znaczenia, liczyła się tylko dobra zabawa, a tej nam nie brakowało. Zapraszamy do obejrzenia na naszym Fanpagu.

Odsłon : 2008644