"Działamy dla przyszłości" - zostań wolontariuszem!
Poniedziałek, 01 Październik 2018 03:53
Z dniem 17 września 2018 roku wznawia działalność szkolny wolontariat pod opieką pani Renaty Kujawy.  Podobnie jak w zeszłym roku otaczamy opieką edukacyjną podopiecznych ZPOW przy ul. Dunikowskiego 3. Dzieci mają zajęcia w świetlicy codziennie od 14:00 do 17:00. Bardzo liczą na Wasze wsparcie zarówno w odrabianiu lekcji, jak i w inicjowaniu wspólnych zabaw. Uczniowie klas trzecich gimnazjum za uczestnictwo w wolontariacie mogą uzyskać  zaświadczenie od kierownika placówki. Mile widziani są także uczniowie realizujący działania z CAS.  Osoby zdeklarowane jako wolontariusz zobowiązane są do uczestniczenia w minimum 10 wizytach w roku szkolnym 2018/2019. Wszelkich bliższych informacji udziela opiekun pani Renata Kujawa osobiście, poprzez e-dziennik lub e-mail.

Odsłon : 2008609