Magdalena Maxelon - zawodniczka RTW Lotto Bydgostia
Środa, 03 Październik 2018 05:35
Magdalena Maxelon uczennica klasy IIIC trenuje wioślarstwo, jest zawodniczką RTW Lotto Bydgostia. W sierpniu 2018 Magdalena otrzymała nominację na członka kadry narodowej w wioślarstwie w konkurencji PR3. Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w wioślarstwie w Płowdiw w Bułgarii ( 07 ? 17. 09.2018)  zajmując 8.miejsce i ustanawiając nowy rekord Polski.  Będąc uczennicą naszego gimnazjum Magda trafiła do Bydgoskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Szybko zaczęła odnosić sukcesy : dwukrotnie zdobyła Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Brała udział w biegach pokazowych w konkurencji czwórki mieszanej osób niepełnosprawnych podczas Mistrzostw Polski Seniorów w latach 2017 -2018.  W styczniu 2018 Magda zdobyła Złoty Medal podczas Mistrzostw Polski na ergometrze we Wrocławiu.

Zdjęcia można obejrzeć na naszym Fanpagu.

Odsłon : 2008606