Jesienne witaminy na depresyjne doliny - CAS project
Czwartek, 11 Październik 2018 05:39

Drodzy uczniowie i nauczyciele!

Dziewczyny z klasy maturalnej realizują CAS project! Jest to jedna z najlepszych okazji, aby nie tylko osłodzić ponure dni w szkole, ale też pomoc komuś w walce o zdrowie. Chciałybyśmy wesprzeć panią Agnieszkę,  która ma problemy z poruszaniem się oraz grozi Jej utrata wzroku. Pomysł, by pomóc jest prosty - organizujemy jesienny kiermasz z z jedzeniem, zaś wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane pani Agnieszce.  Od 22 do 26 października 2018 roku, każdego dnia dwie klasy (w piątek - trzy), będą odpowiedzialne za przygotowanie dobroci, które dodadzą nam energi w te jesienne dni.  By urozmaicić kiermasz mamy dla Was specjalne zadanie - każda klasa przygotuje potrawy bądź wypieki z wylosowanym składnikiem przewodnim. Losowanie składników odbędzie się 11 października (czwartek) o godzinie 12:20 w stali 309. Zapraszamy przedstawicieli klas na losowanie, zaś całe klasy do zachęcamy do smacznego gotowania.
PS Stoiska, gdzie będziecie sprzedawać przygotowane smakołyki zostaną dla Was przygotowane wcześniej.

Odsłon : 2008601