Piątek, 12 Październik 2018 06:42

Drodzy Nauczyciele oraz Szanowni Pracownicy Szkoły!

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli oraz pracowników oświaty. Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań. Wymaga nie tylko  umiejętności, ale też szczególnego talentu i zaangażowania. To Państwo wskazujecie drogę życiową, ale także rozbudzacie  ciekawość świata, wspieracie radą i przykładem. Jesteście przewodnikami w życiu młodych ludzi, ujawniacie pasje, inspirujecie i  motywujecie do podejmowania wyzwań. To od wyników Państwa pracy zależy przyszłość młodego pokolenia Polaków.

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej pragnę podziękować Państwu za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy naszej szkoły oraz życzę Państwu wiele twórczej energii, odwagi i siły do podejmowania nowych wyzwań, a także szczęścia w życiu osobistym, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 4

Beata Kwasigroch