Kronika Sportowa
Siatkarki znowu wygrywają!!!
Podwójnym zwycięstwem rozpoczęły udział w Mistrzostwach Bydgoszczy siatkarki 9 LO. W pierwszym meczu pokonały reprezentację lV LO 2:0 (25:10 ; 25: 16) w drugim meczu wygrały z reprezentacją gospodarzy - ZS Budowlanych 2:0 (25:12 ; 25 :21)
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne mecze!!! 
 
Zdjęcia można obejrzeć na naszym Fanpagu ..proszę kliknąć tutaj.
 
Wolontariat podczas międzynarodowych imprez sportowych
Nasi wolontariusze pomagają w organizacji międzynarodowych imprez sportowych. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej U21 oraz Mistrzostwa Europy w LA U23 gdzie powierzano im bardzo odpowiedzialane zadani między innymi pomoc techniczną podczas transmisji telewizyjnej.
Na największym Bydgoskim triathlonie zorganizowali i obsługiwali punkty wodne i żywieniowe na trasie biegowej. Podziękowania dla naszych wolontariuszy spłynęły od organizatorów imprez, władz miasta i zawodników! 
Wolontariat podczas wakacji, to sposób na udane wakacje !!! Zapraszamy do obejrzenie zdjęc na naszym Fanpagu na Facebooku. Proszę kliknąć tutaj... .
 
5 czerwca - Szkolna wycieczka rowerowa
Szkolna wycieczka rowerowa nad jezioro Jezuickie w Piecach. Dzisiaj kręciliśmy kilometry dla Bydgoszczy w ramach akcji Bydgoszcz na rowery. Trasa prowadziła przez urokliwą leśną Dąbrowę do plaży w Pieckach, gdzie w promieniach słońca jezioro Jezuickie okazało nam swoje uroki... Zadowoleni rowerzyści planują już kolejną wycieczkę po wystawieniu ocen. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym  Fanpage szkoły ... kliknij tutaj. 
 
28 maja - Nasi wolontariusze znowu w akcji !!!
Nasi wolontariusze znowu w akcji !!! Tym razem w niedzielę 28 maja pomagali w organizacji ulicznego wyścigu kolarskiego  Bydgoszcz Cycling Challenge.  Kilkuset zawodników ścigało się na Trasie Uniwersyteckiej w kilku kategoriach, m.in. generalnej, górskiej oraz sprinterskiej. Ambasadorem wydarzenia był Sylwester Szmyd, były bydgoski kolarz, uczestnik Tour de France czy Giro d'Italia. Zdjęcia można obejrzeć  na Fanpagu szkoły... kliknij tutaj.
 
20 maja - nasi wolontariusz zakwalifikowani
Z dumą informujemy, że wolontariusze IX LO pozytywnie przeszli długą drogę rekrutacji w PZPN na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej U21.  W miniony weekend odbyło się kolejne szkolenie z zakresu organizacji pracy podczas mistrzostw. Za sobą mamy też szkolenia bhp i pierwszej pomocy. 
Adrianna Budziak, Maja Kujawa, Paulina Rozalew, Szymon Rydzewski oraz nasz absolwent Paweł Gralak wraz z opiekunem wolontariuszy p. Aleksandrą Achler - Wesołowską intensywnie pracują nad przygotowaniami do organizacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w czerwcu w Bydgoszczy.  Natomiast w lipcu nasi wolontariusze będą zaangażowani w pomoc podczas organizacji Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce U23. 
To kolejne międzynarodowe zawody, podczas których nasi uczniowie angażują się w wolontariat i promują nasze miasto. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naFanpagu szkoły ... kliknij tutaj.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 22

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Statistics

Odsłon : 1249368

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi