Prasa o nas pisze
Zapraszamy do przeczytania artykułu  ,,Syn pisarza funduje stypendium dla bydgoskich licealistów''  opisujący Nadania Imienia Tadeusza Nowakowskiego naszej szkole zamieszczony  w  Wyborcza.pl
....proszę kliknij tutaj

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z fotorelacji z Nadania Imienia IX Liceum Ogólnokształcącemu imienia Tadeusza Nowakowskiego, jakie odbyło się w dniu 19 stycznia 2018 roku. Zapraszamy do naszej galerii  na  naszy, fanpagu ... proszę kliknąć tutaj.

Uwaga
Uwaga! Od 22  stycznia nastąpią pewne zmiany w planie lekcji. Prosimy zajrzeć do zakładki Plan lekcji.

Pierwsza relacja ...
Zapraszamy do  obejrzenia pierwszych zdjęć z dzisiejszej uroczystości, które pojawiły się już w internetowym wydaniu Expressu Bydgoskiego ... proszę kliknąć tutaj.

Konferencja

Warsztaty ,,Chemia Teatru''
Uczniowie klas dwujęzycznych 2 ag, 2 bg i 2 cg uczestniczyli w warsztatach "Chemia Teatru" w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.  Warsztaty w interesujący sposób przybliżyły historię teatru elżbietańskiego, kulisy powstawania efektów specjalnych na scenie teatralnej, a także umożliwiły kreowanie ról na deskach teatru w samodzielnie przygotowanych występach.  Każdy mógł stworzyć charakteryzację sceniczną oraz maskę teatralną, która udekorowała piękną choinkę w budynku Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Zdjęcia można obejrzeć na naszym fanpagu na FB ... proszę kliknąć tutaj.